Каталог
Створи свій компаунд

Prominvest Plastic

about_us_fon1

Компанія PROMINVEST PLASTIC заснована у 1993 році як наукове і виробниче об'єднання. Ми є лідерами в розробці і виробництві безгалогенових (БГ) і полівінілхлоридних (ПВХ) компаундів та орієнтовані на вирішення індивідуальних і нестандартних завдань наших клієнтів, розробку наукоємних передових технологій, які забезпечують більш безпечне і екологічно чисте проживання людей в усьому світі. Бренд PROMINVEST відомий далеко за межами України, тому що ми пропонуємо широкий спектр продуктів HFFR і ПВХ компаундів, розроблених і виготовлених нашою висококваліфікованою, досвідченою командою вчених, виробників та менеджерів.

Нам довіряють:

Асоціації

PROMINVEST PLASTIC є членом міжнародних асоціацій та організацій, таких як:

  • «Електрокабель» (1997 р.),
  • «Укрелектрокабель» (1998 р.),
  • «Інтеркабель» (2005 р.),
  • «Белкабель» (2012 р.),
  • Європейська бізнес асоціація (2016 р.).

Також ми є учасниками у діяльності технічних комітетів стандартизації в Україні з питань, пов'язаних із пожежною безпекою та кабельної технікою.

Споживачі

Понад чверть століття нашу продукцію купують компанії різних галузей. PROMINVEST PLASTIC є одним із лідерів в області розробки і виробництва кабельних термостійких компаундів для автомобільної промисловості, для експлуатації в тропічному кліматі, холодостійких компаундів для умов Крайньої Півночі, пластикатів для виробництва кабелів зі зниженою пожежною небезпекою, полівінілхлоридних і безгалогенових компаундів для ізоляції, захисної оболонки або внутрішнього заповнення кабелів для атомних електростанцій, станцій метро, суднобудування, нафто- та газо- видобутку та інших об'єктів будівництва, де потрібна стійкість до займання, знижене димо- та газовиділення, мала токсичність, низька корозійна активність газів, що виділяються.

Постачальники сировини:

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з одними із найуспішніших і всесвітньо відомих корпорацій по всьому світу. Наші партнери Akdeniz Kimya, ARKEMA, BASF, Biesterfeld, Dow chemical, DuPont, Evonic Industries, ExxonMobil, INEOS Group, LG Chem, Marubeni, Nabaltec, Omya Group, Repsol, Sabic, Shin Etsu Chemical, Telko, Wacker Chemie, Westlake Chemical надають нам не тільки сировину і матеріали, а й всебічну професійну технічну підтримку. Наші партнерські відносини завжди побудовані так, щоб бути надійними та інноваційними для досягнення ефективності як для PROMINVEST PLASTIC, так і для наших споживачів.

Географiя постачань:

Цінності компанії:

security
Безпека

Ми націлені на забезпечення незмінно високих стандартів безпеки.

quality
ЯКІСТЬ

PROMINVEST є визнаним лідером в області розробки і виробництва ПВХ і LS FR PVC, HFFR компаундів.

innovation
ІННОВАЦІЇ

Ми постійно шукаємо нові та інноваційні рішення в сфері техніки і технологій, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

individual
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

В результаті співпраці із замовниками ми максимально враховуємо їх індивідуальні побажання, особливості їх виробництва і обладнання.

reliability
Надійність

Етична і чесна ділова взаємодія є основним принципом філософії нашого бізнесу.

Сертифікати компанії:

Система менеджменту якості компанії PROMINVEST PLASTIC сертифікована за стандартами ISO 9001.

Декларація відповідності:

rohs
RoHS
reach
REACH