Каталог
Створи свій компаунд

Науковий центр

science1

Розробки


Пріоритетом нашої наукової діяльності в галузі досліджень і виробництва HFFR і ПВХ компаундів є розробка унікальних інтелектуальних рішень, що максимально задовольняють всім вимогам наших клієнтів.

Компанія PROMINVEST PLASTIC - розробник національних стандартів України. Наші фахівці вже розробили понад 100 рецептур ПВХ і HFFR для електроізоляційних композицій.

Ці композиції застосовуються в складі кабелів і проводів зі спеціальними властивостями:

- пожежобезпечні кабелі з низьким димо-та газовиділенням; - холодостійкі кабелі; - кабелі, які експлуатуються в умовах тропічного клімату; - кабелі з підвищеною масло- і дизелестійкістю; - силові кабелі низької напруги; - проводи та кабелі для автомобільної промисловості; - оптиковолоконні кабелі; - суднові кабелі; - кабелі для залізничного рухомого складу; - кабелі, що застосовуються на АЕС; - кабелі для об'єктів метрополітену.

science2

Лабораторія


Серцем науково-дослідного центру PROMINVEST PLASTIC є дослідницька та випробувальна лабораторія, в якій працюють вчені, доктора, кандидати наук. Випробувальна лабораторія проводить хімічні і фізичні випробування мінеральної, полімерної сировини і готової продукції.

Лабораторія має спеціалізовану ліцензію в Україні на право тестування компаундів і кабельно- провідникової продукції за показниками пожежної безпеки. Вона також акредитована в Національному агентстві з акредитації України, що підтверджує компетенцію нашої випробувальної лабораторії відповідно до стандарту ISO / IEC 17025:2005.

science3

Інвестиції в науку


Ми постійно інвестуємо 3-5% наших доходів в наукові дослідження і розробки.

Ми знаємо, що єдиний спосіб домогтися кращих результатів - це розробити найпередовіші продукти і бути корисними суспільству.

Наукові дослідження, розвиток технологій і співробітництво з академічними інститутами важливі для нас як соціально-відповідальної інноваційної компанії.

science4

Наші цілі


Наукові розробки PROMINVEST PLASTIC не зупиняються до тих пір, поки ми не отримуємо результат, який нас повністю задовольняє, і поки ми не зрозуміємо, що було докладено всіх зусиль, щоб наші кінцеві користувачі отримали користь від наших інновацій.